РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: bdihonova 
Дата:   06-07-12 13:52

Благодаря!
Не бях сигурна, защото стъблото му е по-различно от стъблата на Бенджамините, които съм виждала. На този е като мрежа [smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miravictory 
Дата:   06-07-12 14:28

Това е така, защото са няколко корена е по-атрактивно!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: salviq 
Дата:   01-02-13 11:13

Vreme li e ve4e za gradinskite razsadi
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   01-02-13 13:00

salviq,може би, ако имаш подходящо място за ранни разсади.Аз разчитам на самозасетите и старите корени,които нарочно оставям в градината.Спрях да правя разсади,щото не ми се получават много успешни,изсичат се.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: salviq 
Дата:   01-02-13 19:05

И аз не съм много опитна в разсадите, но за съжаление все още нямам многогодишни в градинката си. Засега ще ги настаня в апартамента и като се покажат сладурите, ще ги пренеса на село на прозорците, пък .... може и да имам късмет![smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rumivankova 
Дата:   29-09-13 12:00

Мили цветари,имам един въпрос:
Мога ли сега през есента да си преместя розите на ново място. Смятам да ги изрежа и да ги извадя, защото не им е съвсем добре осветено досегашното.
А като ги извадя смятам на тяхно място да засадя есенни луковици.
Благодаря ви предварително!!![smile]
Отговори на това съобщение
 Re: ВСИЧКО ЗА НАШИТЕ ЦВЕТЯ :)))
Автор: stelkina 
Дата:   01-10-13 16:42

Здравейте ако някой може да ми помогне ще съм безкрайно благодарна . Много обичам цветя и имах най различни но миналата година синът ми ок подари котка и тя почна да им ровипръстта и да ги яде . Принудих се да ги подаря на комшиите но , тъй като всички знаят , че обожавам цветята по повод и без повод ми подаряват . Жал ми е все да ги раздавам . Някои държа на стълбището . Останаха ми само подправките на терасата и естествено тревата на котарака . Някой знае ли дали съществува някакъв начин или нещо за пръскане , което да държи далеч котарака от саксиите [smilie22]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   02-10-13 06:20

rumivankova ,почакай още малко да захладнее.По правило розите се садят тогава,когато и лозите.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   03-10-13 07:07

stelkina ,имам спомен,че съфорумка беше споделила за препарат,който гони котката от растенията.Може би трябва да попиташ в агроаптека.
Отговори на това съобщение
 Re: ВСИЧКО ЗА НАШИТЕ ЦВЕТЯ :)))
Автор: polarstar 
Дата:   07-10-13 14:01

Здравейте всички,имам нужда от съвет за китайската си роза-18 годишна е ,но за първи път я нападнаха бели мушици.Пръсках я с моспилан и актелик но нищо не ги маха.[smilie2]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: salviq 
Дата:   08-10-13 23:48

Сподели проблема си в агроаптека, при мен помогна моспилан.
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30  [31]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook