РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: ТЪРСЯ/РАЗМЕНЯМ/ПОДАРЯВАМ
Автор: petq0505 
Дата:   17-02-11 13:33

[smile] [smilie18] кво да се надяваш, хората визират теб[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ТЪРСЯ/РАЗМЕНЯМ/ПОДАРЯВАМ
Автор: Dessyta 
Дата:   17-02-11 13:40

[smilie5] [smilie5] [smilie5] -помня да....[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   17-02-11 13:40

като ги гледам снимките няма нищо за което да се хване човек ,а като гледам как те вдигат до небесата твоите пажове от това разбрах че ти си секача тук за което се надявам че имам поддръжници ,[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dessyta 
Дата:   17-02-11 13:43

Ами хвани се за твоите снимки тогава и мирясай!!!![smilie19] [smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (17-02-11 13:44)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   17-02-11 13:50

тук само вие правите дразгите и колко хора ви правиха забележка и вие не разбирате и не преставате да се правите на велики а няма нищо величаво в вас .Малко спрете да се величаете подрежете си криилата не сте ангели оставете хората да си пишат и не се слагайте навсякъде не си мислете че сте най големите цветари има хора много по стойностни от вас.много хора избягаха от тук заради вас а вие понесе сте дебидили и нямате срам си стоите тук да правите дразги
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   17-02-11 14:33

[smile] Бреййй, че си даровита!!! пиши си , забавлявай се [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   17-02-11 14:34

http://vbox7.com/play:6aad9c66

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rumivankova 
Дата:   17-02-11 15:16

densii, беше изчезнала и всичко си вървеше по мед и масло. Какво пак те прихвана?!? Защо се заяждаш бе момиче? Върви се навирай при стойностните хора. Не си пъхай носа навсякъде!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   17-02-11 15:21

Де да ходи горкото,като се е окака....на всякъде по форумите.
Ми и те са вдигнали ръце от нея[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dessyta 
Дата:   17-02-11 15:27

[smilie19] [smilie19] [smilie19] -и не стига,че ос..ани,че и наглииии...[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   17-02-11 17:29

по скайпа говариш друга като те отрязах си голяма [smilie9] тук има стоиностни хора но те не се заяждат като вас Мисля че тук които се осмели да вдигне глава срещу вас бива натискан надолу ооооооооооо при мен не сте познали



Публикацията е редактирана (17-02-11 17:34)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   17-02-11 20:02

Кой е по-по,та чак най-

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   18-02-11 19:37

здравейте [smilie21]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   20-02-11 21:18

ле-ле сега разбрах какво е цветето което имам а незнам името --- генура а имам от него доста ако иска някой......[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: silvy 
Дата:   22-02-11 17:54

Автор: silvy
Дата: 21-02-11 14:08

Здравейте момичета,знам,че има цветарки между нас , които си пазаруват от борсата на "Д.Петков". Няколко пъти ходих...но я няма...някой знае ли къде са се преместили?
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: silvy 
Дата:   24-02-11 16:49

Явно,че нямате информация относно цветната борса, но пък аз имам малки издънки - бананчета - ако някой иска, и 2 нови грудки от бял и червен амарилис. Бих се радвала, ако са замяна - може пак за грудки амарилис - друг цят съответно , а за бананчетата - кой каквото реши,че има за замяна и сърце му дава..:) [smile] .Но,ще изчакам да мине студа,разбира се..за да разровя в саксиите и да отделя издънките.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miravictory 
Дата:   26-02-11 13:53

Silvy, аз през седмицата също ходих на борсата, но и двата магазина бяха затворили. Никой не ми даде информация. Днес от един цветарски магазин си пазарувах и разпитах собственичката и тя ми обясни, че изцяло цветната борса от пазара ще я местят около София, за сега не се знае къде. М.март ще ходя до НДК на "Флора"-та и ще разбера подробности.
Отговори на това съобщение
 Re: търся,разменям подарявам
Автор: Джижи 
Дата:   26-02-11 13:58

Момичета търся китайска роза -цвят цикламен /кичеста /който има нека ми даде!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   26-02-11 19:19

търся -метросидерос [smile]Джижи имам червена фуния ако искаш цялото растение ще ти дам но е много голямо около метър



Публикацията е редактирана (26-02-11 20:01)
Отговори на това съобщение
 Re: ТЪРСЯ/РАЗМЕНЯМ/ПОДАРЯВАМ
Автор: Джижи 
Дата:   26-02-11 21:47

densii вчера си купих фунийка -оранжева.Днес падна едната пъпка и гледам май ще излезе червена.Отидох в магазина и ги попитах да не са се объркали,защото ми се струва,че е червена.А те:
А не оранжева е!Та да видим!
За сега ти благодаря !
Отговори на това съобщение
 Re: info
Автор: silvy 
Дата:   27-02-11 00:59

мерси за информацията miravictory ,и аз се поинтересувах..имат нов внос- в понеделник ще е отворено..но,като цяло- цветният пазар ще го местят...
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   02-03-11 12:32

има ли някой метросидерос [smile]



Публикацията е редактирана (02-03-11 12:37)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: кунди 
Дата:   02-03-11 16:24

http://www.oakplants.net/, праща и по куриер, без проблеми ще те обслужи Христо Арабаджиев.Другият безплатен начин е да се регнеш във форума в който научи за тази китка и да поискаш от съфорумците там имат много екзотични китки докато тук по-голямата част от хората гледаме по-обикновени растения.[smile]



Публикацията е редактирана (02-03-11 16:28)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   02-03-11 16:57

densii,виж тук за метросидерус http://garden.zamakat.com/index/details/0335/%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%81/metrosideros-excelsa
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   02-03-11 17:04

кунди аз също гледам обикновенни но това го видях и ми хареса .Благодаря ви за информацията на кунди и киа .Ще видя от флората какво ще си харесам ,докато ме изгонят от дома с тези китки [smilie3]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook