РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: Дида-1 
Дата:   19-02-10 23:57

Забавлението и развлечението в сайта ми струваше 50 лева да си управя компютъра а да не говоря нервите които изхабих с тези троянци[smilie3]
Бях писала и задала въпрос, но няма отговор и до днес[smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadetoabromova 
Дата:   20-02-10 07:28

Админ моля за вашата ПОМОЩ умишлено с големи букви да прозвучи като вик .Възмутена съм от първите коментари под тази снимка и моля за вашето съдействие повече няма да коментирам.Вече почти спрях да влизам в този "прекрасен"на времето сайт точно заради това ..............
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IMAGE_ID=30019&USER_ID=10386

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: admin 
Дата:   20-02-10 11:21

Привет на всички,
участващи във форума за цветя.

Имам една молба, която се надявам да уважите.

Тази тема е отворена за да се пише за проблеми със сайта и както практиката показва, досега няма проблем, който да не е отстранен своевременно от мен.

Моля ви, ако може, да не се отклонявате от темата, когато един проблем е добавен тук и е изяснено кога се случва. Сигурен съм, че повечето го правят неусетно, защото това им пречи на нормалното разглеждане и четене. Но понякога не е възможно да се реагира на минутата.

Факт е, че след като отстраня проблема ми благодарите за това.

Така, че бих искал да има малко повече търпение докато даден проблем се реши.

Благодаря ви за своевременната реакция, и изразеното менение.
Надявам се молбата ми да бъде уважена!

p.s. Проблема е отстранен и беше грешка в софтуера, който се е появил с натрупването на много коментари към отделните секции в сайта.

Благодаря ви за вниманието!

Поздрави,
админ

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: smurfieta 
Дата:   20-02-10 12:05

[smilie24]



Публикацията е редактирана (20-02-10 12:06)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   20-02-10 16:18

Благодаря админ![smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: nelagete 
Дата:   21-02-10 08:22

благодаря админ
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   24-02-10 16:48

Имам проблем, всеки път когато влизам ми иска име и парола, въвеждам ги , но от първия път не ме пуска да вляза , а винаги от втория път. Този проблем е от два дни при мен.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   25-02-10 20:56

Проблема си остава и днес.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: liljana 
Дата:   25-02-10 23:58

АДМИН,ЗАЩО ИМА ПОТРЕБИТЕЛИ С ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА РЕГИСТРАЦИЯ,С ЕДИН Е-МЕИЛ АДРЕС?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elito77 
Дата:   26-02-10 08:48

добро утро админ не ми излиза иконката 4е имам съобщение
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: admin 
Дата:   26-02-10 14:01

до iana-k :

този проблем се появява понякога с някой от потребителите и се опитвам да го отстраня, но не винаги се получава и ми е трудно да разбера кога става. Надявам се скоро да го отстраня.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valentinikola 
Дата:   26-02-10 14:13

При мен иконка се появява само при влизане в сайта.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: liljana 
Дата:   27-02-10 14:07

Админ,какво става с последните мнения,защо не се изписват?А личните съобщения и там има проблем.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: admin 
Дата:   01-03-10 11:41

До: valentinikola
Иконата излиза при влизане в сайта с потребителско име и парола, само ако имате нови съобщения.
Ако някой ви пише докато сте логнати, няма да се отрази веднага, че е дошло ново съобщение.
Ще се покаже, ако излезете и пак влезнете през логин или мине определено време, което в момента е зададено да е 10 минути.

До: liljana
Може ли да уточните какъв проблем сте забелязала при личните съобщения. Пробвах и при мен не забелязах проблем. Благодаря

Последните мнения от коя секция не се показват и къде?
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valentinikola 
Дата:   01-03-10 11:54

Благодаря админ - тогава няма никакъв проблем! Лек ден и честита Баба Марта!!![smilie24] [smilie19]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elia78 
Дата:   08-03-10 13:03

Здравей,админ!
И при мен се появи проблем като при iana-k.Всеки път когато влизам ми иска името и паролата и ме пуска от втория път.Надявам се проблема да бъде отстранен.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   10-03-10 12:08

Здравей Админ!
Проблема ми с влизането в сайта си остава.
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: nelagete 
Дата:   11-03-10 19:21

и при мен постоянно ми иска име и парола а уж всего запаметявам но не и не[smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   11-03-10 19:43

Здравей Админ,и при мен съществува проблема с името и паролата,пликчето за лични и то се появява когато си поиска и още един проблем,когато качвам картички за поздрав внимавам да не са много тежки-мигащи и святкащи и въпреки това почти винаги ми излиза www.allabouthappylife.com Моля за помощ!!!!!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: susi 
Дата:   13-03-10 19:36

защо всеки път ме разлогва????
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: julka 
Дата:   14-03-10 07:28

Добро утро Админ!Никой не е писал,но при мен се случи така-сайта изглежда по-различен-някак си по-широк и разлат.Свикнах с това ,но и на мен постоянно иска парола и ме изхвърля като кача нещо във форума,но успява да публикува мнението ми.
Благодаря!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   15-03-10 10:42

И при мен е същият проблем
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   15-03-10 17:52

И при мен.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tinastar 
Дата:   15-03-10 18:44

И аз след като напиша нещо във форума,излизам автоматично и пак наново трябва да пиша парола и име.Дасада
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: nelagete 
Дата:   16-03-10 23:38

и при мен е по разлят сайта немога да виждам без да местя с мишката нее като преди -сигурно има някаква причина
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  [3]  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook