РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: densii 
Дата:   20-01-12 20:08

добър вечер .Абе петя хората обсъждат други теми а ти зорлем ги въвеждаш към кавги .Май наистина си скандалджийка .Престани да ядеш хората [beer]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   21-01-12 08:34

[smile] [smilie25] [smilie3] [smilie24] [smilie18] [beer] Добро утро , това с ЗОРЛЕМ , много ми харесва[smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   22-01-12 10:37

Защо не мога да кача снимки?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sveteto1970 
Дата:   22-01-12 11:05

[smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   07-02-12 09:39

[smile] Привет, Админ[smile]
Имам искане[smile], а, то е: Регнат потребител с по десетина регистрации да бъде изхвърлен от сайта[smilie7] Вие прекрасно можете да видите , кой е[smile] Ако не го можете , при мен програмата е качена и го виждам, [smilie5] мога да Ви съдействам и то с голямо удоволствие[smile]
[smilie24]
Благодаря за вниманието[smile] Снеженен поздрав от Долината на розите и Тракийските царе- най-красивото кътче на България[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dessyta 
Дата:   07-02-12 10:58

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Да се изхвърли от сайта!!![smilie19]
Няма място тук!!![smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadira 
Дата:   08-02-12 18:23

petq0505,крайно време е вече да се пребориш с твоите страхови неврози,че някой потребител е логнат с "десетина регистрации"?!!!Първо ,ти нямаш моралното право да обиждаш който и да е за това,защото,даже и да имаш съмнения на практика, не можеш да го докажеш!И какви са тези глупости,че имаш качена програма,на която виждаш това???Това е невъзможно!Или си свръх надарен хакер???
Второ,да ти обясня,защо. Единствения начин да бъде засечен потребител с няколко акаунта е, чрез сканиране на ip адреса му. А това може само този, който има модераторски или административни права над сайта(или ти имаш такива?). А ако наистина разбираш, би трябвало да си наясно, че зад един компютър могат да стоят много различни хора, да не говорим за един и същи ip адрес (особено в България, където виртуалните ip-та са масова практика).
Надявам се,че си разбрала ,за да спреш ти и твоята приятелка dessyta,да се изживявяте като морални полицаи и да "триете" и гоните от сайта!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   08-02-12 18:50

[smile] Здравей , nadira [smile] Виж как точно и ясно си обяснила, че може и има начин да се види!!! Та поради тази причинина, всеки , който може да борави и разбива програми го прави, а дали е редно е друг въпрос! Но щом иде реч за дръзване и нахалснво го правя!
Така , чее, не се засягай[smile] [smilie3]
Желая ти много щастие, любов и светлина!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   08-02-12 19:21

Айдеее,някои пак яхнаха метлите!От лошото време ли,от скука ли или от нещо друго...В която и тема да влезеш,все едно и също...и все същите хора...направо едни "универсални бойци",абсолютно компетентни по всички въпроси!
Е,хайде ние,нищо не разбиращите ,наистина да спрем да ги отразяваме заради събствения си вътрешен мир.Мир и на тях/ако могат да го постигнат.../
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadira 
Дата:   08-02-12 19:46

"Може да се види" да. Дори да имаш достъп до информацията, до която твърдиш, че имаш ,не е нещо с което трябва да се хвалиш. Обяснявам защо, форумът като такъв не е среда в която всички са закачени към общ сървър или p2p в реално време. Той е база от информация, която като такава, предлага информация като ip адреси и пр. на определен брой хора (администрацията). Ако твърдиш, че притежаваш такава информация то ти по един или друг начин, си добила достъп върху администраторските права на избраните няколко, което те квалифицира като хакер, и от много хора, като интернет престъпление, следователно ти си тази която трябва да бъде банната от сайта. Програмите за които говориш разбира се, се намират само в богатото ти въображение. Средата с която би могла да се логнеш като админ./модератор е почти винаги базирана на браузър интерфейс, така че не ми обяснявай какви програми имаш инсталирани.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: денкааа 
Дата:   08-02-12 21:23

[smilie24] [cool] undefined[smilie3]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   08-02-12 21:27

уууууууууууууффффффффф абе хора тук сме за китки стига сте се карали .Вярно че тия двете дразнят но те са за това и без тях неможе .Не ги забелязвайте .Давайте китки стига разправии .Нека дишат спокойно има място под слънцето за всички [beer] .Пийте по една греяна ракия че в тия студове е полезна .Поморийчето как е гледах че нещо ги заляло да слага пояса и бегом да се къпе [smilie3] Ей живота е кратък пращайте ми цветя и не крещете [smilie7]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: денкааа 
Дата:   08-02-12 21:29

[smilie18] [beer]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dessyta 
Дата:   08-02-12 21:41

densii Благодаря,добре съм.[smile] Вземи се изкъпи ти,че имаш нужда точно от леден душ,че и от лекар.След като от всякъде те изритаха,реши,че пак тук може да се наместиш...единственото място без присъствие на админи..кой като вас..[smilie5] Така ли пък вече не се снабди с цветя от цялото това безкрайно обикаляне из нета..?[smilie5]
И ако беше малко по-умна можеше да се логнеш с друг профил както правят тук...[smilie18] [smilie19] [smilie18]

http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=46&t=11648[smilie19]



Публикацията е редактирана (08-02-12 22:00)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dessyta 
Дата:   08-02-12 21:48

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   08-02-12 21:58

кой като нас не му се прибира кой като нас --оставете ни на мира .аз винаги съм била тук и ти не моиш ма изгони .скоро не съм спорила с теб .Айде давай .Сладурано искаш ли да видим кой е за теб и против теб .Айде нека всички които ти и сие сте обидили да пишат и тези които аз съм обидила или по някъкъв начин нагрубила да пишат .Абе ти що се дрънкаш все с хората .незнам ти си уникален случай .[cool] undefined ВСИЧКИ ВИ ОБИЧАМ
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   08-02-12 22:02

ААААААААААА бях се загубила защото работех много от зори до мрак да изкарам некой лев за китки като твоите но те са много скъпи и не мога да си ги позволя с моята мизерна заплата и затова все искам .искам и искам .Сега съм малко отпуска и имам време да си поиграя малко с със сието [smilie5].Ищо да слагам друг профил аз исам да ме знаеш коя съм а не само да не чудиш по цял ден кой .какво и как .Абе не всички са умни като Ваше Величество



Публикацията е редактирана (08-02-12 22:05)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   08-02-12 22:09

обичам шопската салата -мастика ледена да пия .Поморийче на лято ще ти дойда на гости на морето .Само да сбера пари [beer]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: loli 
Дата:   08-02-12 22:30

Densi,davai adres i kaji kakvi kitki iska6,za6oto skoro 6e reja hibiskusi,abutiloni i razni drugi krasoti4ki i 6e hvarlqm,ako nqma jelae6i!
Ina4e i az obi4am 6oskata salata s mnooooogo sirene,samo 4e mastika ne piq-samo doma6na grozdova /po izklw4enie-slivova/!
Hubava snejna ve4er na vsi4ki!!!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: денкааа 
Дата:   27-02-12 16:33

Зравейте цветолюбки! Съжалявам,но бях принудена да си изтрия снимките.То не бе отрова,то не бе помия.Исках да споделя с вас цветенцата си, а то какво стана.Само едно не ми е ясно- с какво толкова издразних някои хора???Нали се парадира като някой нов се регистрира, да качи свои снимки?В началото бях само наблюдател и нямах цветя и няма да го крия,че именно от видяното в сайта се заразих и си купих няколко цветенца и като всички други реших да Ви се похваля и да ги покажа, но... като го сторих вместо да се радвам бях оплюта и използвана за оплюването и на тези дето ми ги харесаха :( Съжалявам и ми е мъчно,че толкова злоба може да се таи в сърцето и ума на една-две млади жени!!!Жалко, мнооого жалко!Аз ще продължа да си ги отглеждам с любов,може да си купя и още, но не бих посмяла вече да ги споделя в сайта.Ще продължа да следя публикациите,защото тук все пак има доста свестни хора и бих научила доста от тях, но само до там.Ако се наложи ще пиша само на лични,че да не се опорочи и кореспонденцията ми.
Слънчеви и топли дни пожелавам на всички и весело посрещане на предстоящите празници!!![smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sveteto1970 
Дата:   27-02-12 18:08

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: salviq 
Дата:   27-02-12 18:27

Не ни лишавай от присъствието си деинкааа, подмини ги с мълчание.Те не заслужават нито време, нито енергия да отделяме за тях.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   27-02-12 18:33

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   27-02-12 18:36

денкааа,хайде сега пак да качиш всичко наново-другото е пораженство!Ти си тук,защото така ти харесва,акойто теб не харесва,да ходи на...
Нали си казахме,че ще убиваме глупаците с мълчание!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miravictory 
Дата:   27-02-12 19:20

Денкааа, задължително качи снимките отново! Цветята ти са прекрасни! Нека и ние да им се наслаждаваме! Не ни лишвай от това, моля! :)
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  3  4  5  6  [7]  8     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook