РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Благодаря
Автор: sveteto1970 
Дата:   20-11-11 15:55

Благодаря на всички за отзивите и топлото посрещане[smile]
Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: Лиляна 
Дата:   09-03-12 15:44

Благодаря,за разправиите,с и без повод!
Благодаря,че не ми се пиши по темите!
Благодаря,че съм седнала, на някого на масата,или взела мъжа, или децата на някоя от вас,та се чудете,как да ми развалите настроението,за да подминавам форума.

Благодаря,за разкошотийките в галерията,там е наслада за окото[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: loli 
Дата:   10-03-12 00:40

lilqna,
Автор: Лиляна
Дата: 09-03-12 15:44

Благодаря,за разправиите,с и без повод!
Благодаря,че не ми се пиши по темите!
Благодаря,че съм седнала, на някого на масата,или взела мъжа, или децата на някоя от вас,та се чудете,как да ми развалите настроението,за да подминавам форумa
Благодаря,за разкошотийките в галерията,там е наслада за окото


Za seten pat razgledah albuma ti,na koito vinagi sam se naslajdavala,no akala ne mi go pobira,kak edna uvajavana ot saforumcite jena,maika i baba,moje da pada tolkova nisko i dali na 6ega ili naistina moje da da blagodari za takiva tapotii,napisani po-
gore...
Ako ne ti se pi6e po temite,zna4i sa sku4ni i bezinteresni-malcina otglejdat skapite i pretenciozni orhidei,za koeto ne moje6 da obvinqva6 nikogo...
Nito nqkoi ti e sednal e na masata,o6e po-malko e vzel maja ili decata na nqkoq ot nas,kamo li e iskal da ti razvalq nastroenieto...ami podmini go foruma i ne komentirai taka jla4no 6o trebe i 6o ne trebe,samo za di si pi6e6 ne6o sled no6nite smeni ili po vreme na rabota...
Samo s edno sam saglasna s teb - 4е razko6otiite v gaeriqta sa naslada za okoto...eeee...ne vsi4ki,no pove4eto...
Pravi6 se na ostroumna,no vsa6nost se izlaga6,haide dai go malko po-vedro i otpusnato,6oto ina4e si naprqga6 mozaka,a ne e nujno v tozi i bez tova napregnat jivot da se obremenqvame izli6no...
Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: Лиляна 
Дата:   10-03-12 06:17

[smilie10]
loli
Благодаря ти, за съветите,които ми даваш[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: loli 
Дата:   11-03-12 23:35

Molq,molq...[smile]
Nai-malko ot vsi4ko iskam da se konfrontiram s nqkogo i to virtualno,koeto e pove4e ot lesno i bezinteresno,no i ne moga da podmina hei taka s leka raka ne6o,koeto me drazni,pak bilo to i nakakvi si dumi,koito nqkoi e napisal,za6oto e namalo kakvo drugo da pravi i taka si relaksira i zabavlqva...
No Lilqna e 4ovek s mnenie,a na men tova mi dopada i nikoga ne sam iskala da q zasegna ili obidq i ako nevolno tova q e zasegnalo,molq za izvinenie...
Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: petq0505 
Дата:   20-03-12 16:07

[smile] Благодаря на Лилка[smile] (Лиляна от Пловдив), която от почти 5 години е в сайта , дава съвети, споделя красоти , забавлява се, както и умее да забавлява всички ни в сайта[smile] , но нещо не я виждам!!! Лилко, къде си[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: densii 
Дата:   22-03-12 10:13

БЛАГОДАРЯ НА KIA за цветята които ми изпрати .Дано успея да ги вкореня че какъвто съм карък .... БЛАГОДАРЯ [smilie24]



Публикацията е редактирана (22-03-12 10:14)
Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: f82 
Дата:   30-03-12 10:37

Blagodarq na salviq za cvtencetata!BLAGODARQ!!!



Публикацията е редактирана (30-03-12 10:42)
Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: petq0505 
Дата:   30-03-12 14:35

[smile] Благодаря на всички добри хора в сайта [smile] нека ви има още дълго с любов, щастие и светлина[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: Dessyta 
Дата:   30-03-12 14:43

[smilie24] [smilie24] [smilie24] добри и ИСТИНСКИ!!!!!!!!!!!!!!!![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: snejanadonkova 
Дата:   26-05-12 18:03

Благодаря за моралната подкрепа на Дони,Надето,Нели,Мими,Диди,които ми се обадиха часове след ужасното земетресение в Перник.
Огромно благодаря,приятели...Дано никой и никога не изпита ужаса от подобно бедствие!
Обичам ви много!!! Целувки от мен и цялото ми семейство!!!
Отговори на това съобщение
 Re: Благодаря
Автор: rumivankova 
Дата:   26-05-12 23:33

Снежи, желая ти от сърце да не се повтаря този ужас! Бъдете силни!
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook