РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 да си подарим цвете
Автор: kremit0 
Дата:   09-04-13 16:45

От скоро се запалих по цветята бих искала да разбера кои се гледат по лесно и дали бихме могли да си разменим някое цвете
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: rumivankova 
Дата:   10-04-13 21:49

Много интересна тема!
В този форум има много добри цветари. Не знаем какви цветя предпочиташ- уточни. Цъфтящи, декоративни, градински, стайни и още много такива подобни.
Надявам се да можем да ти помогнем, ако си малко по- конкретна! Желая ти успех !
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: kia 
Дата:   11-04-13 09:03

Креми,Сподели предпочитания.Аз също съм насреща.
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: chachaka 
Дата:   11-04-13 13:53

В момента имам хипеаструми в повече,ако някой иска.За цвета не гарантирам,че внучката малко е разместила етикетчетата им ,така че ще бъде въпрос на късмет(цветовете са бяло-розов,оранжев и червен)Ако се интересуваш как се гледат ,това са едни от най-лесните.Напролет ги изнасяш навън и започваш да поливаш.След като прецъфтят изискват поливане и от време на време малко тор,есента прибираш някъде в къщи или в мазето и ги забравяш. На пролет пак ги изнасяш на вън и така.......много са лесни за отглеждане.
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: miravictory 
Дата:   11-04-13 14:16

А защо kremit0 няма качени снимки? Кога е направена регистрацията на профила й?

Много е лесно така - всеки влиза в сайта, регистрира се и иска цветя! Или може би това е поредна регистрация на някой потребител на сайта???!!!
Има 2 теми в този сайт за размяна на цветя и съм изненадана, че се прави 3-та тема!!!

kremit0 , съществуват и цветраски магазини във всички градове на старната!!! Не е срамно да влезнеш в такъв магазин и да си купиш цвете! Даже бих казала, че удоволствието е огромно!!! [smile]
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: ilenka 
Дата:   12-04-13 10:24

Аз с удоволствие бих подарила отделените чески, от пролетното оправяне на цветята ми. За какво да ги хвърлям, като мога да зарадвам някого [smile]
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: kia 
Дата:   15-04-13 09:02

Е,добре,Креми!Помоли за нещо,отзовахме се и...после какво?Искаше да провериш реакциите ли?
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: vanian179 
Дата:   19-04-13 10:03

ако помоля да ми дадете от тези цветя как би станало изпращането[smile]
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: rumivankova 
Дата:   19-04-13 11:39

Както желаеш- по пощата, по куриер или лична среща, ако сте от едно и също населено място.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re: да си подарим цвете
Автор: vanian179 
Дата:   23-04-13 13:57

по пощатаrumivankova написа:

> Както желаеш- по пощата, по куриер
> или лична среща, ако сте от едно и
> също населено място.[smile]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook