РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 За празника на влюбените
Автор: kalinka 
Дата:   10-02-13 16:43

Здравейте! Какво ще подготвите за любимия за празника на любовта. Дайте идеи.[smilie21]
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: kia 
Дата:   10-02-13 20:59

На всичките любими хора в къщи ще сготвя нещо вкусно + нещо шоколадово и ще празнуват без мен.Работя в цветарски магазин и следобедът и вечерта ще бъде лудница!
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: donni 
Дата:   11-02-13 13:45

Аз мисля,днес в ерата на ВОДОЛЕЯ/ерата на любовта/един такъв ден любовта трябва да преминава през сърцето а не през стомаха:),а Вие как мислите?
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: smurfieta 
Дата:   11-02-13 15:48

Ще бъда на концерт със съпруга ми:) Каква по-добра комбинация от любов и музика!
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: kia 
Дата:   11-02-13 20:50

Дони,каква духовна храна предлагаш?Като се има предвид същността на този празник,т.е.-загубил първоначалния си смисъл и безкрайно комерсиализиран.пък и ерата на Водолея продължава дота дълго,ще е трудно само на едната духовна храна.
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: kia 
Дата:   11-02-13 21:01

Пропуснах-ще изразя душата си,като правя букети и аранжировки за радост на влюбените,защото освен професия,за мен това е и огромно удоволствие!
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: donni 
Дата:   13-02-13 13:05

Духовна храна има в изовилие,но всеки има и свободна воля да избере най-доброто за себе си.Пътищата към върха на пирамидата са много.Аз лично не приемам фанатизма.
Отговори на това съобщение
 Re: За празника на влюбените
Автор: денкааа 
Дата:   13-02-13 13:35

Ние пък ще празнуваме Трифон Зарезан, защото това е нашият истински празник, а св.Валентин е католически, нашата Св; Валентина беше на 10.02.Любовта е красиво чувство и трябва да я изпитваме и показваме всеки ден, а не да подръжаваме на чужди религии само и само да сме модерни.Когато обичаш можеш всеки ден да подариш подарък на любим човек, било то и усмивка и нежност.Не одобрявам чуждопоклоничеството- то не беше Хелоуин, св. Валентин, както е тръгнало ще вземем да честваме и Курбан байрам...
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook