РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: mar.becheva 
Дата:   04-03-09 19:21

Ползвам ХОРТИГРОУ вече три-четири години. Използвала съм три вида- зелен, син и кафяв.
Има добър ефект върху растенията, по принцип съм доволна. Не го разтварям във вода и да пръскам цветята, защото остават петна по листата. С два пръста поръсвам покрай корена и след това поливам. Не съм похабявала цвете по този начин. Опитай, предполагам че ще си доволна.
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: Норита 
Дата:   04-03-09 20:03

Много ви благодаря за помоща ,аз си купих син ,и ми казаха по една кафяна лъжичка в 1 литър вода и да поливам!!!Наде ,аз го купих от оранжерията на 2.50лв.[smile] Приятна вечер ви желая!!!
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: skaliq 
Дата:   05-03-09 16:01

nade polzvala sym LOK.no ne mi haresva...neostanah dovolna osobenno
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: skaliq 
Дата:   05-03-09 16:04

az dosega sym polzvala LAKTOFOL,sega si kupih AGRO...nesam go polzvala dosega...ste vidim dali shte ostana dovolna
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: олето 
Дата:   07-03-09 01:20

ако взема от село птича тор и размия с вода ще е добре ли да подхранвам с нея. страх ме е да не ги изгоря защото съм чувала че е много силна.
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: magi1259 
Дата:   07-03-09 15:58

Птичата тор е наистина много силна.Торила съм зеленчуци с разтвор казва се "шербетуване"Високи добиви но за цветя незнам.Бистрия разтвор от нея се разтваря 1 към 5 с чиста вода и се полива1-2 кв.м.Прави се върху влажна почва[smile] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: tancheto86 
Дата:   21-03-09 09:26

Момичета преди няколко дни си купих зелен Кристалон.Четох че бил универсален.Искам да попитам ако някой е ползвал как се разрежда защото в магазина ми казаха на 10 литра вода 1 с.л.,но мисля че този тор е доста силен и би трябвало да е по концентриран.
Чакам отговори.
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: gini 
Дата:   22-03-09 22:17

някой ползвал ли е ФЛОРАМИКС ,искам да чуя мнение
Отговори на това съобщение
 Re: торенето на любимите ви цветя
Автор: dimkaa69 
Дата:   04-05-12 15:00

Какво значи птича тор,от кокошки става ли,някой спомена за мая как я прилагате на сакъзи и мушкато.
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  [3]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook