РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: Помощ от admin
Автор: ida_ili64 
Дата:   08-02-10 16:18

Вече над месец когато вляза с акаунда си и напиша едно мнение и го публикувам,форума моментално ме изхвърля и трябва отново да се активирам[smilie11] .Мислех,че ще се оправи проблема,но уви-не ,продължава си и до днес.
Ще се радвам,на решение на проблема,защото,чесно вече ми се отщява да се логвам по ен пъти...[smilie2]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valentinikola 
Дата:   08-02-10 19:25





Публикацията е редактирана (08-02-10 19:28)
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: joro_veni 
Дата:   09-02-10 13:53

Защо има снимки в галерия,за които не мога да гласувам?От дясно пише-гласуване само след вход,а аз съм влезнала
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: igabeva 
Дата:   09-02-10 20:05

[smile] Когато "качваш" снимки в сайта решаваш,дали останалите посетители в него могат да гласуват за тях или не, тогава гласуването е невъзможно... като в онзи забавен екшън "Мисия невъзможна"[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rumivankova 
Дата:   09-02-10 20:14

Под снимката пище дали да се гласува или не - поогледай се къде го пише и го маркирай.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: julka 
Дата:   18-02-10 21:27

Здарвей Админ!Цяла вечер се опитвам да вляза в сайта и все не ме пуска.Пищи като за свтовно че има троянски кон.Моля,обърнете внимание.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: julka 
Дата:   18-02-10 21:30

Оооо,много се извинявам за грешките,но конят повече ме притеснява...
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   18-02-10 21:36

и при мен беше така този троянски кон-трябва да му се види сметката
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: admin 
Дата:   18-02-10 23:16

на коя страница ви дава това съобщение?
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aleksa74 
Дата:   19-02-10 07:27

И при мен беше така-в момента ,в който влизам и ме изхвърляше...
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: nelagete 
Дата:   19-02-10 08:57

и при мен беше в моменто в който искам да влезна и пише че страницата е заразена с троянски кон
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: admin 
Дата:   19-02-10 10:57

Това значи ли, че в момента не е така? [smile] [smile] [smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aleksa74 
Дата:   19-02-10 11:19

Ами за в момента при мен всичко е наред админ[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadq1976 
Дата:   19-02-10 16:52

и при мен вчера при влизането стана така с кончето и то на работното ми място се появи,учудих се,а то не било само при мен
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   19-02-10 17:19

здравейте аз също се сблъсках с този кон.Надявам се много вече да не посещава този сайт.[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   19-02-10 19:18

Под снимките в галерия се появиха някакви стари коментари и рецепти.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aleksa74 
Дата:   19-02-10 19:40

Да наистина се появиха някакви рецепти.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   19-02-10 20:01

Какво става тук някой може ли да каже?Под снимката ми се появиха някакви странни коментари за паста.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   19-02-10 20:03

Вчера въобще не можех да влезна в сайта имах троянски кон.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: julka 
Дата:   19-02-10 21:14

Админ,този сайт е прекрасно местенце за отмора на много чудесни жени(и няколко мъже).Моля те,направи така,че да си остане такова!
Мисля ,че вас ви има заради нас и ние сме тук заради вас.Ако искате това да си остане така,обръщайте своевременно внимание на нашите вопли за помощ.Сайта продължава да е труднодостъпен,отщява ти се докато отвори страница..А какви небивалици се появиха в галерия под снимките...направо се чудя да се смея ли ,да плача ли?!Чак не ми се иска да дам коментарите си под някакви чудни други коментари.
Надявам се че ще предприемете много бързи и адекватни мерки(без да ни лишавате за дълго от удоволствието да сме заедно)и ще направите така,щото като кликна върху иконката си за сайта ,да знам че всичко е наред и ме чакат едни хубави мигове пред монитора.
С огромно уважение към труда ви:Юлияна
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kazakova 
Дата:   19-02-10 22:12

Хайде админ поправи грешките[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   19-02-10 22:24

Админ, моля вземете мерки ...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tinastar 
Дата:   19-02-10 22:59

Админ погледни какво става в сайта ти и вземи мерки,че става изнервящо.Рецептите за манджи нещо обзеха пространството на цветята.Благадаря
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tinastar 
Дата:   19-02-10 23:02

На всичкото отгоре слагайки мишката върху снимката без клик изписва че няма мнения,а то има две от онези на латински неотговарящи на с нищо на съответната снимка,визилам на Казакова картината
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: liljana 
Дата:   19-02-10 23:49

[smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  [2]  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook