РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: Помощ от admin
Автор: marianai64 
Дата:   20-03-11 08:12

Извинете за безпокойството[smile]но имам проблем с отварянето на снимки.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miki71 
Дата:   20-03-11 09:53

Akо обичате обърнете внимание! От вчера трябва да се представям постоянно за да съм в сайта,а и не се отварятопределени снимки!!!![smilie2] [smilie2] [smilie2]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   25-03-11 18:50

Анмин, дообра вечер[smile]
Искам да споделя, че съфорумката miravictory не спазва правилата за посещаване в сайта, като например има най-малко три профила и по-този начин вкарва в заблуда съфорумците!
Вие ще прецените, кое , как [smilie24]
Приятна вечер и хубави пролетни дни [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miravictory 
Дата:   26-03-11 19:51

Уважаема petq0505, Искам да докажеш по неоспорим начин, че не спазвам правилата на сайта и в каква заблуда вкарвам съфорумците! Би ли доказала , че имам повеè от 3 профила?!
Заявявам най-отговорно, че имам само един профил - miravictory. Това е пофилът от който качвам снимките си и правя коментарите! Нямам други профили/регистрации в сайта!!!
petq0505, имаш нужда от спешна специализирана здравна помош! Заедно с поморийчето/не й помне името, затова така я наричам/ се ùдите как да ви забележат хората в сайта и понеже сте незабележими и с нищо не можете да впечатлите, правите скандали и се заяждате със съфоримците. Обидно и недостойно е поведемието ви тук, в този прекрасен сайт. Тук влизаме не само да качим снимки, но и да се разнообразим и разтоварим, да полуìм ценни съвети от много добри цветари, каквито вие не сте!
Много хора сте прогонили от този сайт, много хора не влизат тук заради недостойният ви и нецивилизован начин на общуване! Но с мен не сте познали! Има една лоша новина за вас: мен няма да прогоните! Аз ще продължа да качвам снимки и парвя коментари, на снимките, които ме впечатляват, ще продължа да общувам с приятните хора в сайта / и в тази категория не попадате!/.
petq0505, смешно е да търсиш помощ от Админа! Та то е очевадно защо съфорумците пишат лоши коментари под снимките ви! Не е възможно да обиждате някого без причина и да очаквате той да остане без реакция, нали!? Има много хора, които ви търпят и ви мълàт, но с мен не си познала!!! И само да ти кажа нещо на ухо за твоя информация/да не чуят другите/: не е необходимо да имаш дълбоки мозъчни гънки, за да разбереш, защо поведението на съфорумците е негативно сдеинствено и само към теб и поморийчето, понякога и наченъци на мозъчни гънки вършат същата работа!!!! Но...само ако имаш такива!!!
Не е далечен момента/само преди 10-на дни/, когато обидихте нагло и недостойно две страхотни съфорумки. А от тези прекрасни жени получихте красиви цветя, подаръци, някои от тях сабственоръчно направени за вас.......нямам думи. Не се спирате пред нищо и пред никой, единствената ви цел е да злепоставите добрите съфорумци тук, да ги обиждате.......изключително несдекватен начин на поведение! Но само така ставате забележими тук!!! Поморийкта даже регистрира майка си, за да може някой да пише хубави коментари под снимките й и да я хвали. Смешно! Много смешно!! Тук, в този сайт, явно избивате накакви комплекси!? Но нали се досещате, чеаз няма да си изтрия снимките и призовавам всички обидени и наранени от вас хора да се върнат в този прекрасен сайт и да качват снимки на красивите си цветя.
Направих много обстоен анализ на обстановката и трябва да ви кажа, че вие атакувате само силните цветари,прекрасните домакини силните хора и добрите съформуци и тези, които умеят всичко да правят!!! Защото те ви превъзхождат във всичко! Атмосферата в сайта е отвратителан заради вашето недостойно общуване!!!
petq0505, за пореден път показа и доказа по недвусмислен начин, че моето присъствие тук те притеснява. Има защо да е така. Показвам прекрасни и разнообразни цветя, общувам си с хората нормално, но най-вече: уважавам себе си и съфорумците си, докато ти не знаеш какво означава уважение.
Търсиш помощ от Админа? Да, той може да каже кой пише недобрите коментари под снимките ви.Но първо потърси помощ за себе си! Спешно! Поздравявам roni85 за точното определение под снимката на поморийчето!!! За пореден път твоята приятелка ни показа панаир на безвкусието и кичозността!!! Няма спор в това. Но по вкус и цвет тавариш нет!
petq0505, с това мое официално писмо ти пожелавам хубава и спокойна вечер! Остани си със здраве и не ни досаждай повече с простотии и глупави обвинения, без покритие!
Изпий си "чайчето" и хайде, лягай си да нанкаш!
С цялото ми уважение към теб ти изпращам "Поздравче" от София и мен, Мира
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   26-03-11 20:03

Мира, не се ли срамуваш? Всички от сайта , всички знаят твоите писания цяла зима [smilie3] Каквото и да напишеш ... [smile]



Публикацията е редактирана (26-03-11 20:03)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lakers 
Дата:   26-03-11 22:25

Ех то ако имаше админ тука........ама НЯМА
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aneto 
Дата:   26-03-11 23:02

То и да има админ едва ли би помогнал.............тъпото си е тъпо-няма спирачки.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elia78 
Дата:   27-03-11 12:57

Добър ден,скъпи съфорумки!
Днес реших да влезна в сайта след дълго отсъствие и ...................СЪЖАЛИХ!
Аз посещавам този сайт от 3-4 години и помня времето когато тук всеки можеше да се разтовари от изморителния ден.Да обмени опит,да изкаже мнение,да потърси съвет..........макар и виртуално да се "срещне" с приятели,с позитивни и добри хора.
Но,вече не е така.Сега в сайта е НАПРЕГНАТО,ГРОЗНО И СИВО!
Споделям мнението на lakers,че ако тук имаше Админ.....щеше да е друго.
Желая ви приятен ден!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tinastar 
Дата:   27-03-11 15:43

Ами сменете сайта,както направих аз и много други.Тук просто не си заслужава,неподреденост,истинска анархия и глупост[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: вяра59 
Дата:   27-03-11 16:15

Публикацията е редактирана (27-03-11 16:15)
[smilie24]



Публикацията е редактирана (27-03-11 16:16)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kia 
Дата:   27-03-11 17:07

tinastar ,може би имаш право...Аз,обаче,още след първвия конфликт ,на който попаднах в сайта,заявих,че няма да позволя на никого да ме првинуди да не участвам тук.
Петенце,скъпа,ми зАпрви се малко,бе ,мила!!!Всеки,който си позволи да ти каже нещо на въпрвеки и автоматично става врваг №1.Ми сайта не е твой и на поморвийската ти дружка...Ако искаш ти да диктуваш правилата,сътвори си собствен сайт,някои го направиха.Всички влизаме тук за рвазтоварвване от ежедневието и не сме длъжни да ти тървпим первиодичните изблици на негативизъм.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miravictory 
Дата:   27-03-11 17:35

Неда. позрдавления! Ти си от малкото хора тук, които си позволиха да им кажат нещата в очите 1:1!!!
Преди години в този сайт е царяло разбирателство, уважение и най-вече: цивилизиван начин на общуване. От 1 година имам регистрация тук и само разочаорвания! Но аз няма да се отакажа, няма да напусна сайта! За съжаление някои хора с недостойното си поведение опорочават добрите намерения и идеи на създателите ма този прекрасен сайт!
Аз съм тук, за да отморявам, да намеря нови приятели, да покажа своите цветя, да се насладя на красивите цветя, показани от другите съфорумци, да общувам цивилизовано с вас, приятели, да получавам ценни съвети от добри цветари!
И пак ще повторя: ИМАМ САМО ЕДНА РЕГИСТРАЦИЯ И ЕДИН ПРОФИЛ В ТОЗИ САЙТ! НИКОГА НЕ СЪМ СИ ПОЗВОЛЯВАЛА ДА ПИША КОМЕНТАРИ ТУК ПОД ДРУГО ИМЕ ИЛИ ОТ ДРУГ ПРОФИЛ! НЕ ВИЖДАМ С КАКВО СЪМ НАРУШИЛА ПРАВИЛАТА БНА САЙТА!? НИКОГО НЕ СЪМ ОБИДИЛА! КЪМ ВСИЧКИ СЪМ ДОБРОНАМЕРЕНА И СЕ ОТНАСЯМ С УВАЖЕНИЕ! ЗАЩОТО МНОГО УВАЖАВАМ СЕБЕ СИ И ХОРАТА ОТ САЙТА!!! ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА БЪДА ТАКАВА!
petq0505 и нейната приятелка, поморийчето/пак не мога да се сетя за името й/ се опитват да манипулират мнението на хората в сайта, но уважаеми, та вие нямате това право и нямате власт над хората в сайта да им налагате мнението си и да им казвате какво да коментират под снимките ви!!! Не е необходимо да имате дълбоки мозъчни гънки за това!!! Само и само да е в центъра на вниманието на съфорумците/и пак не може да ни впечатли!!!/, поморийчето всеки ден качва едни и същи цветя, снимани от различен ъгъл!!! Омръзна ни! Престани! Не си интересна!
МНОГО МОЛЯ, И ДРУГИ СЪФОРИМЦИ, ОБИДЕНИ ОТ ВЪПРОСНИТЕ ДВЕ СЪФОРУМКИ ДА СЕ ВКЛЮЧАТ, А НЕ ДА СЕ КРИЯТ!!!
petq0505, ДОКАЖИ, ПО БЕЗСПОРЕН НАЧИН/ТАКА ЧЕ ДА НЕ МОГА ДА ТЕ ОБОРЯ!!!/, ЧЕ АЗ ИМАМ ПОВЕЧЕ ОТ ТРИ РЕГИСТРАЦИИ В ТОЗИ САЙТ!ДОКАЖИ, ЧЕ НЕГАТОВНИТЕ МНЕНИЯ И КОМЕНТАРИ ПОД ВАШИТЕ СНИМКИ СА НАПИСАНИ ОТ МЕН! и ТО ПО НЕОСПОРИМ НАЧИН!
В ОЧАКВАНЕ СЪМ!!!
ЗАПОМНИ: ПРИ МЕН УДРЯШ НЕ НА КАМЪК, А НА НЕПРОБИВАЕМА СКАЛА!
Всички, които сте наранили по някакъв начин ми пишат на лични. Благодаря ви приятели за доверието и уважението, което имате към мен!
Избивайте си комплексите на друго място, ме тук!
И не се сърдете, че хората не ви уважават и пишат недобри коментари под снимките ви! Вие си го просите!!!
Променете начина си на общуване в този сайт!
Поздрави, Мира
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadira 
Дата:   27-03-11 17:59

Съгласна съм с вас момичета!Влизам в сайта от 2007 година, макар че се регистрирах по-късно.Беше ми хубаво и интересно да чета коментариите.Когато си копувах ново цвете тук намирах информация за него от съветите на съфорумките.Имаше добронамереност .Беше ми хубаво вечер да влизам в сайта за малко отмора.От няколко месеца сайта е различен-само лицемерие ,злоба и завист,заради което и от доста време не влизам.И това е от както две самовлюбени цветарки(всички знаят кои са),не решиха ,че та са най- великите и че това им дава право да обиждат всеки ,който има различно мнениие от тяхното.Да изтриеш снимките си и да излезеш от сайта не е решение,а слабост,с която позволяваш на простотията да се вихри още повече!Мисля,че е време да върнем добрия тон,защото тук има доста мили,добри и искрени дами,от които има какво да видиш и да научиш!Струва си да опитаме!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: вяра59 
Дата:   27-03-11 18:51





Публикацията е редактирана (17-03-12 19:16)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   28-03-11 00:44

[smile] Момичета в сайта съм вече 5та година, тази зима е непоносима с Мира и нейните хиляди регистрации[smilie3] [smilie18] Харесват ми всички момичета от сайта с изключение на Снежана от Перник, която копва снимки и лъже, че са нейни, Мира с нейните сто регистрации , от коите пише ужасни неща, които пък се отнасят точно за нея и Алекса от Бургас, която все искаше цветя , но се спря...
Всички други сте прекрасни, невероятни, страхотни[smilie3] [smile] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: miravictory 
Дата:   28-03-11 11:18

petq0505, нали видя реакцията на хората от сайта?! Другото оставям без коментар, защото думите ти са лъжи , а обвиненията безпочвени и недоказуеми! Нямаш авторитет тук!
Подкрепям kia/ Неда - като не ти харесва тук, отиди в друг сайт или си направи свой сайт!
Всички останали съфорумци/с изключение на теб и поморийчето/ се уважавме и между нас цари разюбирателство и добронамереност!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: денкааа 
Дата:   28-03-11 13:42

[smilie24] [smilie24] [smilie24] Напълно подкрепям Мира и другите момичета!!!Всъщност веднъж бях нападната от гореспоменатия дует,че съм била Мира под прикритие-е какво ли не сторих но не можах да ги убедя че съм Денка,но както е казал народа-който няма вяра на себе си,не вярва и на другите!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   28-03-11 17:09

Аплодисменти за Мира,Неда,Надя,Денка,Пламен и всички които мислите като тях!!!Подкрепям Ви!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anitka78 
Дата:   28-03-11 20:31

Мира,подкрепям те за всичко казано от теб,от доста време насам в сайта цари само злоба и лицемерие.Надявам се мили цветенца занапред да има мир и разбирателство в сайта,а на злобните коментари не отговаряите а просто ги подминавайте.Хубава вечер на всички от мен!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marianai64 
Дата:   04-05-11 15:32

Здравей Админ,извинявай за безпокойството,но от вчера имам проблем с изпращането на ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   20-01-12 10:59

Здравейте,имам проблем с отваряне на тема.Някой друг има ли същия проблем?Темата е На кафе в За дома.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sveteto1970 
Дата:   20-01-12 11:07

При мен всичко е наред Дони
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   20-01-12 11:32

Успях да я отворя!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sveteto1970 
Дата:   20-01-12 11:33

[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   20-01-12 18:58

[smile] Добра вечер. Точно навреме сте отворили тази тема[smile] Тази жена с хилядите регистрации пак е на ход[smilie18] [smilie25] [smilie7] [smile] [smilie3] голям смях е .
Приятна вечер [smilie24] [beer]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  3  4  5  [6]  7  8     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook