РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: vili.mi6o 
Дата:   05-09-10 17:25

Моля Ви админ непрекъснато трябва да се представям Решете проблема
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vili.mi6o 
Дата:   07-10-10 21:30

Админ явно имате проблем От време на време нещата се оправят но .....При влизане във форума се изписва име и парола и при избиране на картина всичко изчезва Всеки път трябва отново да се регистрирам за да дам мнение Форумът ни и без това доста оредя и тези проблеми са капак.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   07-10-10 21:36

ми че то има ли админ [smilie11] [smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadira 
Дата:   08-10-10 18:49

Момичета,не обвинявайте админа,той не може да реши този проблем,вината е на програмиста на сайта.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nadira 
Дата:   08-10-10 18:53

Когато стане така ,аз се връщам на предишната страница,на която съм била и се получава.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: fuxia 
Дата:   13-10-10 18:18

имам антириум от няколко години но тази есен много му пожълтяха листата ако може някой да ми даде съвет
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 19:43

Пиша тук , защото не ми се отваря друга тема.... Нелагате , не ти прави чест , че си майка...да ме обсъждаш в сайта на Майкъл ....по мой адрес да пишеш смело с отвратителни думи , ако имаш нещо за казване , можеш да го кажеш тук в сайта...
Моля, не вредете, не пречете на хората посещаващи този сайт, къде ще ходите си е ваша работа , но като махлянски клюкарки да ми прескачате .........
Браво и на Майкъл и на Янчето за подкрепата на Нелагате , БРАВО!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   24-10-10 19:55

хайде сега Петя цитирай ми къде съм ти споменала името
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 19:57

ок ведната [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 19:58

ще ти го пратя на лични , че е много гнусно и ще повърна

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   24-10-10 20:00

чакам
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 20:00

предлагам ти да се разходиш по подробно в сайта в , който си по цял ден и ще видиш какво точно си писала с Майкъл и Янка от Ловеч, благодаря ви ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   24-10-10 20:01

не аз ти предлагам да ми го цитираш на лични
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 20:01

http://flowerhobby.net/viewtopic.php?f=43&t=1059&start=90

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   24-10-10 20:03

така нищо не виждам грешен е линка
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 20:05

господи тази петя е откачила тотално- янче да не съм те чула да се подвеждаш по акъла на тази пикла

-нелагета към янка



Ето това е една част, другото си го прочети ти, да не натоварвам тук хората , защото не са тук да четат твоето писание ...
НО АКО БЕШЕ ПРОЧЕЛА МАЛКО ПОВЕЧЕ КНИЖКИ ОТ НОВОТО ВРЕМЕ, ЩЕШЕ ДА ЗНАЕШ , ЧЕ НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ ЗА МЕН , НЕ Е ЗА МЕН, А , ТИ СИ ГО ПИШЕШ ЗА СЕБЕ СИ!
КОЙТО Е ЧЕЛ ПОВЕЧКО ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ!!!!



Публикацията е редактирана (24-10-10 20:36)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   24-10-10 20:08

Това се случва точно когата изпратих с голямо желание цветя на Янка и чаках да ги видя цъфнали също цяло лято!

Направи добро ..... другото да го напише някой , който пише пикла

Жалко е!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelagete 
Дата:   24-10-10 20:09

о да не го отказвам но то си е така щото вие само коментирате хората и се заяждате и това не е само мнение, а на голяма част от хората тук нали постоянно си чешите езиците и се заядате с хората ,а пък това кой колко книжки е чел не дава никакво значение -останете си със злобата тя ще ви погуби -лека вечер от мен
Отговори на това съобщение
 Re: Помощ от admin
Автор: donni 
Дата:   20-11-10 13:48

Моля за помощ,незнам как се изтрива неправилно качена снимка.Моля помогнете ми!Притеснена съм много и тук моля за извинение.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   20-11-10 14:14

Доне,влез си в албума,под снимката има кошче и готово[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: donni 
Дата:   21-11-10 11:09

Лиле,и тук много,много ти благодаря!!![smile] [smile] [smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelita 
Дата:   05-12-10 13:01

ПОМОЩ ПОМОЩ!!!!!Най после реших и аз да се включа във форума,тема-добро утро или добър ден 3,Избрах картинка и я сложих,но излезе само адреса а не самата картинка и като се опитах да я изчистя,изчистих Цялата 11 страница,какво да правя,ПОМОГНЕТЕ МИ
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Елинка 
Дата:   05-12-10 13:49

Здравей nelita . Ето това - "напишете тук URL на снимката" цялото се изтрива и между двете скоби,ето тези (img)[smile] (img )се поставя желаната снимка или линк / там където съм поставила усмивката /. След това избираш Предварителен преглед за да видиш дали полученото ти харесва и ако няма проблем публикуваш. И това е. Успех ![smilie24] [smilie24] [smilie24]
Забравих да напиша, че винаги можеш да редактираш или изтриеш публикуваното от теб чрез Редактирай моята публикация, ще го видиш- намира се долу в дясно, и така можеш да изтриеш това което си публикувала и не се е получило в темата Добро утро или добър ден [smile] [smile] [smile]



Публикацията е редактирана (05-12-10 13:53)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelita 
Дата:   05-12-10 14:26

Благодаря,но какво ще стане с 11 страница[smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Елинка 
Дата:   05-12-10 15:04

Можеш да изтриеш това, което не се е получило, видях,че на 11 стр. има само някакъв адрес, така, че влез в " Редактирай моята публикация ", маркирай всичко с мишката и го изтрий [smile]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  3  4  [5]  6  7  8     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook