РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: despinald 
Дата:   21-10-09 10:26

ОТ СКОРО СЪМ В САЙТА И НЕЗНАМ КОГА СИ ПИШЕТЕ[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   21-10-09 13:39

Здравейте.Много ми е приятно че попаднах в този сайт.Казвам се Петя на 61г.от Ботевград.Може би съм най-възрастна от всички.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkatodorova 
Дата:   21-10-09 17:01

Здравейте!Възрастта няма значение [smilie3] важна е любовта към цветята


Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: niki_671 
Дата:   21-10-09 19:53

здравейте аз съм от панагюрище много ми харесва саита но бих искала да си пишем а незнам как
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: ianos68 
Дата:   21-10-09 20:13

Здравейте аз съм Соня и съм от Нови Искър. Случайно отворих тизи сайт, и останах очарована от всички тези красоти които са тук. И аз се регистрирах. Преглеждайки снимките и коментарите останах с впечатление че сте приятели помеждуси ще се радвам ако и мен ме включите във вашата група.



Публикацията е редактирана (21-10-09 20:16)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   21-10-09 20:16

[smilie25] Добре дошли на всички нови цветолюбиви!!!niki_671 както сега си влязла във форума,има най-различни теми,нали? Така,избираш си тема,кликваш на "край",влизаш и виждаш последните мнения.Ако искаш се включваш с коментар!Най-горните теми са последно посетени.Това е.[smilie24] Приятно ми е: Еми - Варна [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   21-10-09 20:31

[smilie25] Добре дошла и на теб Соня,дано ти хареса сред нас!!![smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kapinka 
Дата:   21-10-09 21:03

Привет на всички нови момичета!Соня аз съм от Своге и често ходя до Нови Искър.Петя и твоят град посещавам често,сина ми е студент там.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   22-10-09 00:27

Добре дошли на всички нови в прекрасния сайт -;За дома!!! Надявам се ,тук сред нас, да си прекарате приятно времето,аз мисля ,че ще е така ,но вие сами ще, разберете това !!! Успех с цветята![smilie25] [smilie18] [smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elito77 
Дата:   22-10-09 05:21

Здравейте,на всички цветенца.[smile] [smile] [smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kazakova 
Дата:   22-10-09 10:10

Привет на всички нови цветенца.Тук ще се чуствате много добре сайта е страхотен и хората са много готини.Аз съм Веси и ми е много приятно да ви познавам всички вас.[smile] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ianos68 
Дата:   22-10-09 12:12

Благодаря на всички за радушното посрещане. Няма ден в кото да не влизам по няколко пъти в сайта за да се наслаждавам на красотите които се публикуват тук.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   22-10-09 13:31

Благодаря мили цветенца за хубавото посрещане.Повече от месец аз влизам в този сайт и се чувствам прекрасно сред тази красота.Радвам се че попаднах тук.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danaila75 
Дата:   22-10-09 13:32

привет на всички и аз съм така.Имам ли малко свободно време и съм при вас
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: viktori169 
Дата:   23-10-09 18:17

Привет! Аз съм Зорка от Пловдив.Обичам цветята и ще се радвам да обменяме идеи . Тук и в skype съм viktori169 Ще се радвам на по-близки контакти с всички приятели от форума. [smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: El4eto76 
Дата:   24-10-09 20:29

Добре дошли,мили момичета! Правилно сте разбрали, че всички ние сме като едно голямо семейство.Въпреки, че в последно време не мога да посещавам сайта често, се радвам, че съм част от вас! Приятно ми е - Елица от Шумен![smile] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dari-na 
Дата:   26-10-09 11:23

Здравейте,мили момичета.От дълго време разглеждам вашите красоти и най-накрая реших да се включа.Аз съм Дари от София,на 37год.,омъжена с две деца-дама на 19 и младеж на 14 год.Изключително красиво е при вас и ще се радвам да съм част от тази феерия.Скоро ще кача мои снимки.Пожелавам ви всичко най-добро.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   26-10-09 16:36

[smilie24] ПРИВЕТ НА НОВОДОШЛИТЕ ЦВЕТЕНЦА!!![smilie25] ЕМИ - ВАРНА [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: liljana 
Дата:   26-10-09 18:39

Поздравче,Лиляна-Пловдив[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dari-na 
Дата:   27-10-09 09:59

Еми,Лили благодаря за радушното посрещане,желая ви здраве.[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   28-10-09 00:39

Добе дошли на всички нови цветенца в нашия прекрасен сайт! Елеонора от Пловдив![smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   28-10-09 00:40

Добре дошли на всички нови цветенца в нашия прекрасен сайт! Елеонора от Пловдив![smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dari-na 
Дата:   28-10-09 11:01

[smilie24] Благодаря за гостоприемството Ели.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: valka... 
Дата:   28-10-09 11:18

казвам се Валка на 57 год София обичам да се забавлявам , да рисувам, да чета за цветя.омъжена.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: valka... 
Дата:   28-10-09 11:35

трудно се справям, така се казвам Валка на 57 год.семейна от София.обичам цветятя и затова съм тук, вярвам ще намеря нови прииятели!!!
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook