РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   28-10-09 16:55

Добре дошла Валка! Със сигурност ще намериш много нови приятели[smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valka... 
Дата:   28-10-09 21:02

здравей jana-k радвам се че ми отговори.Пожелавам ти лека вечер![smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   29-10-09 00:25

Добре дошла ,Валка!!![smilie25] Радвам се, че си сред нас!!!
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: valka... 
Дата:   29-10-09 12:27

[smilie7] ето тоова съм аз Валка на 57 София, обичам ви
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: valka... 
Дата:   29-10-09 12:29

[smilie7]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   31-10-09 21:45

[smilie25]Привет Валка,добре дошла![smilie25] Еми-Вана[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   10-11-09 17:41

[smilie25] Привет,ако има някой,който иска да се представи и не го е направил...МОЛЯ,това е мястото![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   10-11-09 21:32

Здравейте,аз съм Петя от Ботевград.От доста време съм сред вас и много съм доволна,че съм и аз в този сайт.Но имам проблем.Моля помагайте!Винаги съм искала да поздравя рожденници,но не зная как да кача картинка.Направих няколко неуспешни опита и се отказах.Благодаря предварително!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elia78 
Дата:   10-11-09 22:13

Здравей,Петя и Добре дошла сред нас!
Относно питането за картинките съм обяснила как става качването им в темата"Благодаря".Като тези,които ние качваме с цветя,кафета и други аз лично ги търся като напиша в Гугъл:анимирани картинки,снимки и ти излизат много сайтове.Там вече търсиш и си избираш.
И тъй като Ботевград е близо до София,ако имаш желание за среща следи темата"Хайде и София" и заповядай да се запознаем лично.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   13-11-09 23:02

Здравей Петя ,добре дошла при нас ,радвам се че се увеличаваме с всеки изминат ден !При нас е прекрасно ,успех ти желая и красиви цветя!! Аз съм Елеонора от гр.Пловдив!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   14-11-09 10:30




Много ви благодаря момичета за топлите думи.При вас е толкова хубаво!Винаги когато е свободен съм на компютъра.Желая на всички хубав ден!Прекрасни сте!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novastz 
Дата:   21-11-09 22:27

Здравейте и от мен ! Казвам се Виолета на 45 години от Стара Загора. От скоро влизам в този сайт и се надявам да намеря приятели сред вас!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: julka 
Дата:   21-11-09 22:42

Добре дошла Виолета!Със сигурност ще намериш приятели,поне аз намерих много такива!
Пожелавам ти приятно прекарване тук и очакваме снимки!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: moka 
Дата:   21-11-09 23:01

Добре дошла,Вили!Аз съм Галя от Добрич и се радвам,че се присъедини към нас,цветарките![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   22-11-09 09:06

[smilie25] Привет Вили,дано ни е приятно заедно!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valka... 
Дата:   22-11-09 11:58

здравей Вили!!1 добре дошла!!![smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: silviaslav4eva 
Дата:   22-11-09 11:04

Здравейте на всички цветарки,казвам се Силвия на 40 год.от гр.В.Търново.Отдавна посещавам сайта ,но скоро се регистрирах.Надявам се да си бъдем полезни а и да намеря нови приятели сред вас.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: janka57 
Дата:   22-11-09 11:54

Добре дошла Силве!Надявам се да ти хареса тук,а колкото до приятели - имаш ги!Аз съм Янка от Ловеч.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   22-11-09 12:22


Добре дошли момичета!И аз съм сравнително отскоро,но тук ще намерите чудесни приятели.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valka... 
Дата:   22-11-09 12:55

здравей Петя от Ботевград, добре дошла при нас!!



Публикацията е редактирана (22-11-09 13:00)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novastz 
Дата:   22-11-09 14:59

Благодаря на всички за топлия прием! Снимки ще ви пусна, по късно защото в момента пиша от друг компютър.Желая ви приятен ден!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   23-11-09 01:32

Добре дошли на Виолета и Силвия ,надявам се да си прекарате времато чудесно сред нас ,тук настина има прекрасни хора и добри приятели!!!Аз, поне намерих много приятели и не съжалявам че съм тук в този прекрасен сайт,не обръщам внимание на тези който се чудят какво да напишат и с какво да се заядат,даже им се чудя на акъла!!![smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   23-11-09 10:05

Норита,да знаеш колко си права!....
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novastz 
Дата:   23-11-09 13:41

Благодаря Норита!
Да ти кажа навсякъде има хора , които се заяждат. Може би затова се регистрират.Но не се тревожи , тук съм за да намеря приятели , а не да си хабя нервите.
Радвам се, че има все пак приятни хора с които да си говориш. Приятен ден на всички !
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ida_ili64 
Дата:   23-11-09 14:21

Да си призная,съм за бой[smilie2] ,не пиша в тази тема почти никога(както и не давам оценка на цветята ви,не ми се сърдете,такава съм),поглеждам само за нови имена...Та така съм влязла,и съм се и разписала,да пожелая поне на всички "новодомци" добре дошли и забавни мигове тук!И един положителен човек да срещнете, когото да можете да назовете"приятел"-пак е много,пожелавам ви го от сърце[smile] [smile] [smile]

Нори,ако бях прочела по-рано последното ти мнение,сигурно щях да се въздаржа от едно мое[smilie8]
Поздрави за теб![smile]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  3  4  5  6  [7]  8  9  10     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook