РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: хайде ВАРНА
Автор: Норита 
Дата:   14-06-09 20:00

Хайде Варна ,чакамеее снимките,вие май сте уморени от приказки днес !!! Благодаря на Или,че ми е отворила снимката ,Юлия ,аз мога да качвам картинки,но днес бях на работа и бързах да стана от компа и затова ,нещо не се получи отварянето на картинката и Или е решила да я отвори ,ако небеше тя щях и сама да си я отворя!
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: КалиД 
Дата:   14-06-09 20:16

Купона продължава[beer] ,снимките по-късно![shtrak]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: юлия 
Дата:   14-06-09 21:03

Норита аз и писах за моите картинки не съм искала да те засегна.
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: igabeva 
Дата:   14-06-09 21:27





Публикацията е редактирана (11-07-09 19:41)
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: Julka 
Дата:   14-06-09 21:41

Ееее,Или,точно за това говорех-наистина ще имат нужда от охлаждане!Ами че ,запалиха им се ушите и устите сигурно.А ако са танцували на плажа най-вероятно и крачетата.
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: ida_ili64 
Дата:   14-06-09 21:41

Отвори "Галерия"!Намерени са!!!![smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: igabeva 
Дата:   14-06-09 21:54

А някаква инфрмация за Еми-бадеми? Тези дни много ми липсва...Тоя го пращам да я търси ...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: ida_ili64 
Дата:   14-06-09 22:52

[smile] Ехо,привет на всички!!! Аз съм Еми бадеми и съм заложник в компа на Ида!!! Стоим на двора сред розите и си прекарваме супер! Гъбке,жива съм и съм в супер настроение,днес срещата мина страхотно! Приятна вечер на всички приятели!!! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: igabeva 
Дата:   14-06-09 23:59

И сте на оная специалната салатка с пресен чесън, нали ?Ами, наздраве , тогава [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: Норита 
Дата:   15-06-09 00:55

Юлия ,далеч съм от мисълта да се засегна ,така е прозвучало ,просто исках да ти кажа ,че днес бързах и затова не се е получило ,не съм се обидила ,радвам се че и ти вече можеш да качваш картинки!Чао! Ида и Еми ,направо ви завиждам (благородно )и си ви представям ,как сте седнали в градинката между красивите рози и си прекарвате една незабравима вечер![beer] [beer] [beer] Прегръщам ви момимета ,страхотни сте!
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: flora_07 
Дата:   15-06-09 11:46

Здравейте всички!
Много съжалявам, че не можах да дойда на срещата и не ми казвайте пак че не съм коцуз.Точно тогава ли трябваше да се възпали раната от операцията ,крака ми оттече и се наложи да пазя леглото.
Остава ми да се надявам при следващата среща всичко да е О'кей.Радвам се за вас че сте си изкарали чудесно.

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   16-06-09 16:57

[smilie25] Привет на всички сладурчета и от мен!!! Ето ме отново вкъщи / имам предвит форума / Съжалявам, Юлия не си ни намерила,нищо на 12.07 пак неделя ще е следващата среща. Снеже,как е крака? Важно е здравето,оправяй се бързо!!!Поздрави на всички,до новата среща!!! [smilie21]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   08-07-09 14:33

[smilie25] ХАЙДЕ ЦВЕТАРКИ НА СРЕЩАТА!!! 12.07. НЕДЕЛЯ. АКО ИСКАТЕ,ПРЕДЛАГАМ ПРЕД ВХОДА НА МОРСКАТА ГРАДИНА,КАТО ЗАСТАНЕТЕ С ЛИЦЕ КЪМ МОРЕТО,ВЕДНАГА В ЛЯВО ИМА КАФЕНЕ /ПОД ФК - КЪДЕТО Е РЕСТОРАНТА/ СЪГЛАСНИ??? [smilie18] [smilie25] [smilie18] ЗА ЧАС ПРЕДЛАГАМ 16Ч.,ЧЕ ИНАЧЕ ГОЛЯМА ЖЕГА. [smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: igabeva 
Дата:   08-07-09 14:49

А разходка с лодка ще има ли ? Приемате ли гости ?[smile] [smilie25] [smile] [smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   08-07-09 15:03

[smilie25]Да,да и за разходката и за лодката!!![smilie18] [smilie18] [smilie18] Хайде тръгвай от сега...[smilie21]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   08-07-09 16:59

[smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: elisto 
Дата:   08-07-09 23:01

[smilie24] Съгласна съм и с мястото и с часа.Всички гости са добре дошли![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   09-07-09 00:04

[smilie25] Ще се видим Ели,както всеки път досега!!!Кого още очакваме???!!![smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: КалиД 
Дата:   09-07-09 01:05

Брой ни двама,с приятелката на сина ми.
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   09-07-09 01:36

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: liljana 
Дата:   09-07-09 01:43

Браво Варна,ще чакаме[shtrak] [smilie6] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: flora_07 
Дата:   10-07-09 16:24

Къде сте варненски момичета????Хайде кака,леля ще докуцука на срещата а вие? Чакаме ви!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: dimi.63 
Дата:   10-07-09 23:03

Пишете и мен.
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: El4eto76 
Дата:   11-07-09 14:49

Здравейте! За съжаление и този път ще минете без мен! Много моля да ми простите, не е нарочно![smilie2] Понякога не можем да направим това, което ни се иска, но аз мисля, че това няма да е последната среща. Обещавам, че духом ще бъда с вас! Приятна среща! [smilie19]
Отговори на това съобщение
 Re: хайде ВАРНА
Автор: бадема 
Дата:   11-07-09 15:51

[smilie25] ХАЙДЕ,КОЙ ОЩЕ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧИ КЪМ КУПОНА? [beer] [beer] [beer]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2 ..  7  [8]  9  10 ..  20 ..  26  27     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook