РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Модератор
Автор: nadira 
Дата:   26-11-12 17:36

Здравейте,

Не знам за вас, но според мен напоследък тонът и атмосферата в сайта станаха доста негативни. Нормално е в сайт с идея като нашият, всеки да се бори за внимание за снимките си, да покаже с какво се гордее, да го сподели с останалите. Нашият сайт не е първият такъв в интернет, разликата обаче е, че на нас ни липсват правила които всички трябва да спазват (поради липса на активен модератор/администратор) и това води до много очевидни "изкривявания", които всеки може да види дори бегло да прегледа сайта ни. Ако аз съм нова на сайта и трябва сега да реша дали да се регистрирам тук, отговорът ще е не. Аз лично винаги съм си мислела, че идеята тук е всеки да покаже своите си неща, без да се страхува от някаква само-уторизирана елитарност с която се окичват някои. Идеята тук не е всеки да е професионален фотограф и ако недай Боже не е, или по-лошо има петънце на някоя от саксиите си, някаква морална полиция да го линчува и прогони. Такава среда ще се самоунищожи, нови ползватели няма да има в името на егото на някои от старите ще страда цялата общност. А според мен, е глупаво да забраниш на някого да се изяви (колкото и аматьорска да е фотографията му) само защото не съвпада с "високият" критерий на старите кучета. Стойността на това което правим тук не е в "професионалната" визия на снимките ни а в личният допир. Сайта според мен е за дома, за цетята, за всеки който иска да се изяви по някакъв начин, без да пречи на останалите.

В "Относно краденето на чужди снимки" admin предлага някой от нас да поеме функцията на модератор на сайта. Мисля, че това е добра идея. Аз лично не разполагам с много свободно време, но бих желала да получа такива права. От достатъчно време съм тук за да познавам структурата на сайта ни, а това което не съм наясно с техническата част от модераторството ще ми помогне синът ми който се е занимавал с администрация на голям интернет сайт.
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: kia 
Дата:   26-11-12 17:52

Идеята е добра.Аз те подкрепям,защото знам,че ще бъдеш обективна.
Но тук възниква един друг проблем-не знам как е при вас,но аз определено почвам да губя интерес към сайта,тук нищо позитивно и интересно не се случва,нищо ново не научавам.Върнете се малко повече от година назад във форума,вижте за какво си пишехме,какво ни вълнуваше...А сега?Да не говорим колко много позитивни,прекрасни хора ги няма тук...
Не може да не ви прави впечатление и ,че всъщност сайтът-това е галерията и форума.И малко реклами...
За мен нещата тук не вървят,ако не са хората,с които ми е приятно да общувам ,просто бих се отказала...
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: nadira 
Дата:   26-11-12 18:56

Съгласна съм с тебе,Неда.Наистина преди време сайта беше много по-различен от вида ,в който е сега.Наистина много позитивни хора напуснаха сайта.Спомням си, аз с какво желание влизах преди години,беше любимото ми място за отмора!Но, мисля,че все още има достатъчно добронамерени и стойностни хора в сайта и с общи усилия можем да го възродим!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: kia 
Дата:   26-11-12 19:21

Да не губим надежда,може пък нещата да потръгнат с повече усилия и повече добро желание.
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: admin 
Дата:   26-11-12 19:49

Благодаря, nadira!

Момичета, има ли други предложения/желания за модератор?

По принцип е възможно да дам права на двама души, в случай, че единият е зает или няма възможност да участва и да модерира форума в даден момент.
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: miravictory 
Дата:   27-11-12 18:32

Наде, Неде, прекрасни сте! Благодаря ви, че ви има в този сайт! Заради вас съм все още тук!!! :))

Подкрепям кандидатурата на Надето / nadira, за Модератор! Перфекционист; човек, обичащ карсивото и създаващ красота и аз смятам, че работата на Надето / nadira като Модератор, ще бъде обективна и стриктно ще изпълнява задълженията си като такава!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: snejanadonkova 
Дата:   27-11-12 20:33

И аз съм за!!![smilie24] [smilie24] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: Наталка 
Дата:   28-11-12 08:16

И аз съм за промяната, сайта стана скучен, статии от 1 година се въртят без промяна, влизам само в галерията, и нищо че досега не съм качила снимки искам нещо ново. Този сайт е за всичко в дома, тук само за китки се говори. Къде е кухнята, ястията, почистване. Ние повечето сме дами, ами козметика, прически, мода - нима за тях няма място тук? Детско възпитание, пък и други теми ще раздвижат застоялото сайтче.
Успех!!!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: kia 
Дата:   28-11-12 08:38

Наталка,имаш право!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: Лиляна 
Дата:   29-11-12 12:26

Наталка,имаш право!
Та да си пиша и аз моето мнение:
Не знам,кой има толкова свободно време,за да пише нови статии.
За тона,да,аз също не съм съгласна...
За галерията,пак да...,,,,но имаше време,в което всеки пишеше,какво показва,какво иска да сподели или да поиска съвет,а сега[smilie11]
Може би,времето беше такова,че имахме нужда от нечие внимание или подкрепа,но имахме "свободно време"което сега ни е ограничено е поне моето е такова,с моето работно време,не мога да съм тук повече от 10мин. и то на два три дни.
Дори някой да е искал съвет,съм отговаряла след няколко дена.
Да аз съм за промяна,но каква[smilie11].....
Аз също се бях[smilie9] и си изтрих снимките от галерията,след като"приятелка"ме обвини на лични,че качвам чужди снимки.
Във всички форуми,съм си Лиляна или liljana
което е едно и също,не съм се крила зад псевдоними,но човек на когото си подарила от твоите цветя/не подарени,а купени/и те обвини,че ти, не си ти, е много грозно.
Ще влизам тук,
ще казвам браво,
ще се радвам на нови неща.
Лекинка на всички[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: kia 
Дата:   29-11-12 12:54

Лили,ние всички тук много държим на твоето присъствие и на твоите съвети!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: vili.mi6o 
Дата:   30-11-12 23:45

Аз харесвам цветята на kia и Лили но не ми допада -ние всички тук
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: flora_07 
Дата:   04-12-12 15:09

Nadira изцяло те подкрепам за желанието ти да се заемеш с ролята на модератор,тъй като на моменти е особено нужна.Щом ADMIN /който така и не се представи както е в другите форуми/ няма време това е добро решение.
Надявам се позитивизма да се върне.
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: danaila75 
Дата:   05-12-12 20:41

аз също[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: elisto 
Дата:   05-12-12 22:59

Много се радвам, че Nadira има желание да се заеме с тази трудна задача.Надявам се това да стане едно по-приятно и по-интересно място за общуване.

Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: miravictory 
Дата:   06-12-12 16:36

И ние всички се надяваме, но........админа пак изчезна!!!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: admin 
Дата:   17-12-12 22:27

Здравейте,
nadira - вече е модератор на сайта.
Моля да се спазва добрия тон, за да не се налага да се трият постове или теми.
Успех на nadira.

admin

Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: kia 
Дата:   18-12-12 08:46

Поздравления,Надя!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: petia_d 
Дата:   18-12-12 13:36

Поздравления и от мен!Успех![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: miravictory 
Дата:   18-12-12 15:11

Наде, много се радвам! :))Приеми моите поздравления!
Успех!!!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: nadira 
Дата:   18-12-12 21:49

Благодаря ви admin,благодаря и на вас момичета!Надявам се на вашата подкрепа и за в бъдеще,за да направим сайта ни интересен за всички нас и да върнем добрия тон на общуване.Имам идеи,ще се радвам,ако и вие имате такива да ги споделите!Нека наистина с общи усилия да направин сайта ни интересен за самите нас,а и много бих се радвала ,ако това успее да върне и тези,които по една или друга причина вече не влизат в сайта.
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: rumivankova 
Дата:   18-12-12 22:36

Приеми и моите поздравления, Наде! Нека сайта да стане това, което беше- за цветята, за дома, за градината, за съвети и идеи- да пребъде добрия тон и всичко споделено да радва и вдъхновява!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: salviq 
Дата:   19-12-12 18:54

Поздравления! Всичко лошо да си остане в старата година и времето, което прекарваме в сайта да ни зарежда с положителни емоции, ведро настроение и все повече нови приятели!
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: Наталка 
Дата:   20-12-12 08:36

Поздрави! Дано нещата в сайта се подобрят и отношенията на хората станат по-позитивни и сърдечни. Нека идеята за уюта на дома ни ни сближи и направи по-човечни.
Отговори на това съобщение
 Re: Модератор
Автор: rusowelka 
Дата:   21-12-12 12:42

Дано[smilie24] [smilie24] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook