РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 ЗАБАВНО
Автор: petq0505 
Дата:   23-11-12 21:11

[smile] ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ[smile]
С любов ще посрщна вашите лични мнения и изказвания[smile] по въпросите[smile]
Та значи от 2006г съм в този сайт[smile] брей , аз съм направила 6 години [smile] , та нека всеки от който съм изпросила цвете , да напише също с любов[smile] и светлина ...
Очаквам ви мили цветарчета[smile]
Мирето иска нещо да кажа, ама не й стега нещо вътъка май. Не така бе , Мире [smile] От никой цветя не съм просила , това е ясно на всеки от сайта миличка. Ако някой се чувства нещо наранен , както казва , Мирето , ами нека го напише тук .
Живея със смочувствието за даващ човек[smile]
Обичавм да се шегувам , както със себе си , така и с другите , това ми качеставо ми помага много да бъда добра, щастлива!
Обичам ви и ви чакам с коментарите...[smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: nikolidis 
Дата:   23-11-12 21:58

Здравей Пепи ти си един невероятен човек от който мога да се уча само на хубави неща обичам те адски много радвам се много че имах възможност да се докосна до теб и да те познавам такава сладурана каквато си благодаря за всичко ти си просто УНИКАЛНА обичам си те с цялото си сърце и душа :* :* :*!
Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: kia 
Дата:   24-11-12 07:03

ИИ тая злоба,дето си я ливнала по-горе,как се съчетава с призива за любов и светлина?Ако не е дълбока тайна ,де...
А,"Мирето",както любезно я наричаш,т.е. Драгомира,е на светлинни години от теб,и е два ли ще се включи в поредния ти заформен скандал.
Аз също съм дотук...Айде сега пак се оплачи на админа,той и без това съще ствува само за теб...
...и мир и любов,ама не от твоя вид...
Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: petq0505 
Дата:   24-11-12 08:51

Здравейте сладури[smile] Много се радвам, че сте отразили темата ми[smile]
Ники , ти си уникално дете на Вселената , обичкам те.
Неда любовта е една ...или я има или я няма.
Харесва ми , как тук всеки е написал за себе си какъв е [smilie25] [smile]
Обичкам ви мили хора , обичкайте се и вие.
Сайта е прекрасен, админите също , въобще живота , когато е на чисто и красиво е щастие![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: petq0505 
Дата:   24-11-12 13:54

Искахте да е забавно , ето то е ![smile]
Измисляхте си квот щеш , ето поднесох ви го!

Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: petq0505 
Дата:   24-11-12 14:07

С любов и светлина очакавам да напише Мира, кой не иска да влиза в сайта и кой е този от който съм просила цветя. Хайде застани като бял човек и напиши , цитирай имена, нека всеки напише , от който съм просила цветя !!!!Очкавам[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: densii 
Дата:   24-11-12 14:18

Абе що полудявате бе хора я си свиркайте и си снимайте кой каквото може и иска пък на които не му харесва да не гледа .Аз като не мога а чакам детето да снима и не снимам а само ИСКАМ И ИСКАМ .Не се карайте а пращайте и съветвайте .чао ч[smilie24] [smile] е лягам за следобедна дрямка .[beer]
Отговори на това съобщение
 Re: ЗАБАВНО
Автор: dea_11 
Дата:   25-11-12 10:57

Това прочетох във фейса и надявам се да се замислите.

Шестте грешки на човека:
1. Заблудата, че личният напредък се постига чрез потъпкване на другите.
2. Склонността да се тревожим за неща, които не могат да бъдат променени или поправени.
3. Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.
4. Отказът да оставим настрана дребнавите си предпочитания.
5. Пренебрежението към развитието и усъвършенстването на духа и липсата на навика да четем и да учим.
6. Опитите да натрапваме на другите своите убеждения и своя начин на живот.

Марк Тулий Цицерон
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook