РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   06-01-12 14:38

...ето хубави начини за декориране на жилището, за да стане по-модерен и хубав...







Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: petq0505 
Дата:   05-02-12 13:49

[smile] [smilie3]
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   05-02-12 14:50

Имаме съфорумка,която се занимава с интериорен дизайн-нека покаже нещо красиво и практично,
че скоро ще ми е нужно,а и не само на мен може би.[smilie8]
Хайде-денкааа-ти си на ход,не изкачай само когато има спор и кавги-бъди полезна с нещо тук.[smilie25]



Публикацията е редактирана (05-02-12 17:40)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: денкааа 
Дата:   05-02-12 16:30

Ооо Dessyta,за теб и пръста си няма да мръдна,не се и надявай.Пък относно намесата ми в споровете,направих го защото страшно много ме издразни арогантното ти поведение спрямо другите момичета(както и petq0505 и паолина).
Не е хубаво да злобееш и да се подиграваш,не всеки може да си позволи луксозни и красиви кашпи,скъпи екзотични цветя,модерно обзаведен дом.Нима скромно живеещите нямат сърца и усет към красивото, ами имат разбира се,но не могат да си го позволят.Какво като някой си е засял цветенце в стара консервена кутия или млечна кофичка,важни са любовта и грижите,с които даряваме растенията.Все едно да кажем,че девойките,които се явяват на конкурсите за красота са най-красивите,ами не,има толкова бедни момичета дарени от природата с неземна красота,но нямат богати мама и тати да им купят корона или не са съгласни да си легнат с някой дърт и противен продуцент,не е ли така?Май доста се отплеснах от темата,но така разсъждавам аз.Не ценя блясъка и разкоша(това не означава,че не го харесвам,напротив),но за мен са по-ценни чувствата и вътрешната, духовната красота.Ти си красива,имаш хубав дом,отглеждаш красиви цветя,имаш вкус,но душата ти е мрачна и гледаш на околните през черни очила- сложи си розови,погледни на другите "по-низши" от теб от друг ъгъл и ще се убедиш,че има красоти,които до сега не си успяла да видиш.
Здраве и щастие ти желая!:)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: salviq 
Дата:   05-02-12 16:44

[smilie24] [smilie24] [smilie24] Благодаря денкааа, изрази много точно мнението и чуствата на един много голям процент от съфорумките, поздравления!
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: денкааа 
Дата:   05-02-12 16:55

Моля,моля,за нищо.Това е моето мнение,но се радвам че имам съмишленици-това означава,че има повече позитивни хора с розови очила.
ХОРА,ОБИЧАЙТЕ СЕ, ОБИЧАЙТЕ И ЩЕ БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ!!!
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: sveteto1970 
Дата:   05-02-12 17:25

В този сайт съм от около 3 месеца но направо съм изумена от тези кавги и спорове които се създават непрекъснато. Тук има ли значение кой е богат и кой беден? Аз не съм богата и това трябва ли да ми пречи да споделям снимки на цветята си за да не ми виждат другите беднотията? Всичко добро ви желая!



Публикацията е редактирана (05-02-12 18:11)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   05-02-12 17:31

Оооо денкааа-така си и знаех.[smilie6]
Ти на светло няма да излезеш.[smilie8]
Да не би да посещавам сайта само аз,вече все по-рядко влизам-покажи нещо на останалите!
Защо пък си помисли,че точно на теб ще се доверя за обзавеждането на новият ни дом,след като просто ти не се занимаваш с нищо такова?
От прочетеното разбирам,че много се интересуваш от моята личност!?[smilie3]
Много се радвам,че посещаваш сайта само заради мен и пишеш само коментари под мои снимки и за мен!Благодаря ти![smile]

sveteto1970 -аз също не съм богата,просто съфорумката не знам защо така иска да дели хората и толкова натяква за своята бедност![smilie11]



Публикацията е редактирана (05-02-12 18:51)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: денкааа 
Дата:   05-02-12 17:43

Да Dessyta,позна,няма да се покажа,грозничка съм,бедничка съм,не мога да се меря с Ваше ниско Височество.Пък какво мога си е моя работа,не съм длъжна да го показвам точно на теб.Не си си свалила черните очила,явно е.Редовно следя сайта,и да,пиша само под твоите грозни коментари,защото никой тук не се осмелява да ти се противопостави(всъщност някои дръзнаха да го направят и моментално бяха грозно и долно сдъвкани и изплюти от теб и "компания")Ще продължавам да ти опонирам,от злоба някой ден ще се самоизядеш.Ти си типичен Нарцис,жалко за красивата обвивка,от вътре вони(извинявам се за израза,но...)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   05-02-12 17:49

Много си отчаяна мила-грозничка,че и бедничка[smilie11] -я вземи ти си сложи розови очила!
Грозни хора няма![smile]Бедните не седят по цял ден пред компютъра,защото едва ли имат такъв,а се трудят![smilie24]
И си смени начина на изказ,че пишеш едно и също от всичките си профили!!!![smilie24]
Но..така ще е като си нямаме админи..



Публикацията е редактирана (05-02-12 18:03)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   05-02-12 18:14

Привет на всички! Искаше ми се да отворя приятна тема за декорирането на дома, но... явно темата ми стана повод на някакъв спор с предистория [smilie11]
Съгласна съм с това, че един интериор може да стане хубав и уютен с малко средства. Затова исках да споделя с Вас тези идеи за декорация, като очаквах да стане интересна дискусия и да се включат и други със свои виждания...
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   05-02-12 18:19

Да,съжалявам и аз това исках.[smile]
Ако може да покажете още нещо-ще съм доволна-интересувам се![smilie3] С това ли се занимавате или са снимки от нета?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: kia 
Дата:   05-02-12 18:36

mania ,идеите са много свежи,благодаря за споделянето!Мен лично много ме интересуват дсамозалепящите се декорации за стени,в момента са масово в продажба.Ще се радвам,ако някой сподели опит и идеи.
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   05-02-12 19:27

Да стикерите за стени вече се предлагат навсякъде. Даже и в Метро видях наскоро. Те могат да се лепят на всички гладки повърхности- мебели, гладки стени, стъкло...
Аз лично имам опит с интериорните картини. Страхувам се да разказвам в детайли да не прозвучи, като реклама. Всички тези декорации, добре подбрани носят много завършен и страхотен вид на интериора. Една приятелка си залепи малък /не на цялата стена/ фото тапет и отстрани залепи дървена рамка с цвета на мебелите. Стана страхотно, като картина, но не точно [smile]
Картините с които се занимавам, също стоят много добре и най-хубавото е, че отиват на всякакъв интериор. Те могат да стоят и без рамка, затова не са ангажиращи. Имаме идеи и за други декорации, но като станат реалност ще Ви ги покажа...
Искам само да Ви покажа един любим проект...


Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: kia 
Дата:   05-02-12 19:51

Много стилно и изчистено!
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   06-02-12 09:52

Благодаря [smile]
Интериора е примерен разбира се, най-добре стои на тъмен цвят стена, за по-голям контраст.
Ето снимка как изглеждат паната в действителност...



Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: petq0505 
Дата:   06-02-12 11:19

[smile] Браво, браво[smile] Харесва ми[smile] [smilie3] Ето, колко е хубавко да се виждат красотички, но като има кой да ги покаже[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: sveteto1970 
Дата:   06-02-12 11:31

[smile] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: miravictory 
Дата:   06-02-12 15:15

Денкааа, приеми моите поздравления!
Mania, темата e много хубава и интересна! Тук има доста хора, които творят и създават карсота. Ако се включат с идеи и препоръки, ще стане още по-интересна тема.
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   06-02-12 17:49

Благодаря Miravictory [smile]
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   06-02-12 22:45

mania,разгледах сайта от който са копирани снимките-харесах си много красиви неща,и много хубаво ,че са написани размерите и цените и може да се поръча по интернет.[smile]
Ваши ли са всички картини,които са показани там-много ми харесаха?!Само часовници и картини-пана ли предлагате?[smilie8]Харесах си и част от мебелите... [smilie8] но явно те не се продават.[smilie11]
Темата ви е отворена преди месец и ето чак сега се появи голям интерес към нея.[smilie3]
Така,че би следвало да благодарите и на останалите,не само на последната личност.[smile]



Публикацията е редактирана (06-02-12 22:50)
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   07-02-12 09:12

Да разбира се, че съм благодарна! Хубав старт и дадохте на темата [smile]
Относно продуктите в сайта, да ние ги произвеждаме. Засега това са нещата, които се предлагат /без мебелите/. Имаме идеи и за други, но ще е по-нататък... Във ФБ има Галерия снимки с готови картини и часовници, ако Ви е интересно...
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   07-02-12 11:06

,,Хубав"-дааа.[smilie8]
Тук обикновено така става-няма ли скандал,никой не поглежда дадена тема,но появи ли се-потребители,които са постоянно в сайта едва тогава я забелязват.[smile] [smile] [smile]
Как да ви намеря във фб?[smilie11] Като името на сайта ли?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: mania 
Дата:   07-02-12 11:20

Да, като две отделни думи. Може и на латински и на български...
Отговори на това съобщение
 Re: Модерна декорация за дома...
Автор: Dessyta 
Дата:   07-02-12 11:36

На български ми се отварят само снимки на сватби,на латински нищо подобно..[smilie11]
Офиса ви къде се намира?



Публикацията е редактирана (07-02-12 13:36)
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]  2     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook