РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: sveteto1970 
Дата:   27-02-12 19:27





Публикацията е редактирана (27-02-12 23:03)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: susi 
Дата:   27-02-12 20:02

Денкаа, и аз те моля, качи ги.. аз пък дори не съм ги видяла, навярно са гледани с много любов, напоследък и аз влизам рядко и още по-рядко качвам някоя снимка, но тук има и много искрени и стойностни хора.. Да ги качиш отново.. Снимките..
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sveteto1970 
Дата:   27-02-12 20:45

Денкаа и аз те умолявам да върнеш отново снимките,хубаво, изтрила си ги заради спектакъла който се разигра но ние добронамерените искаме да се любуваме на твоите цветенца не ни лишавай от това удоволствие моля те![smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Наталка 
Дата:   28-02-12 13:36

Само ви чета и чудя на акъла. Мисля, че тук няма какво да делим, може би и за това до сега не се сприятелих с никого от този сайт. Бъдете здрави[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   28-02-12 18:29

ей Наталка сприятели се с мен .Аз ОБИЧАМ всички .ДЕНКА я си стой спокойно тук който не те понася -да се изнася .[cool] undefined
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   28-02-12 18:46

Какво е станало тук[smilie11]
пак съм изтървала[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: loli 
Дата:   28-02-12 19:06

Popitai petq0505 i Dessyta.
To nqma koi drug osven tqh da pravi skandali[smilie19] [smilie19]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   28-02-12 19:46

loli
питам всички,не знам за какво иде реч
а тоз среден пръст[smilie11] за мен ли е[smilie11]
Тез,които ме обвиниха,че се фукам с чужди орхидеи,/миналата година/,та и аз си бях изтрила снимките,не бяха petq0505 и Dessyta.
Не защитавам никого,имам си свое мнение за членовете на форума,което си е мое[smilie24]
loli
а ти какви цветя имаш,кои ти харесват[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: loli 
Дата:   06-03-12 15:42

Lilqna,sredniq prast ne e za teb,a za tezi,koiti pravqt skandalite!
Az sa6o si imam mnenie za 4lenovete ot saita,koeto mai ne savpada s tvoeto,no to si e moe i nikoi ne moje da me ubedi v protivnoto!
A az imam hubavi cvetq,ina4e mi haresvat vsi4kite,no predpo4itam gradinskite,poneje imam malko dvor4e,no s mnogo cvetq,s koito za savalenie ne moga da pokaja to4no sega,poradi tova,4e ne im e sezona,no dali izob6o 6e gi pokaja,kato gledam na kakvi skapi i krasivi cvetq ne se obra6a vnimanie,koi li 6e pogledne moite dvorni cvetenca!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: densii 
Дата:   06-03-12 19:22

аз пък защо ти изпратих адреса си лоли -мой незнам [smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: salviq 
Дата:   07-03-12 09:12

loli, с удовоствие бих разгледала градинските ти цветенца, много ги обичам, в тях има толкова много нежност, крастота, багри и аромати. Самата аз си имам малка градинка на село. Бихме могли и да си разменим цветенца.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   13-03-12 10:51

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   13-03-12 12:18

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Лиляна 
Дата:   13-03-12 14:56

Че то само месец до Великден[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dea_11 
Дата:   15-03-12 07:38

Admin благодаря за намесата!Надявам се да е за постоянно.



Публикацията е редактирана (15-03-12 07:42)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   21-03-12 12:27

Здравейте, Админ[smile] Желая да знам и видя, кога точно ще се включите в сайта и съответно да въведете ред относно правилата написани от Вас[smile] [smilie11] До кога [smilie11] ще продължават да пишат на латиница[smilie11]
Благодаря предварително за свършената работа!!!
Поздравче от Долината на розите и Тракийските царе. Много Светлина на Вас и екипчето , с което работите[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: petq0505 
Дата:   21-03-12 13:23

17. Груб и просташки език в постингите се счита за неуважение към останалите потребители на форума. Съответният постинг ще бъде модериран или изтрит, а потребителят който го е пуснал ще получи жълт картон.
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  [8]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook