РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 икебана
Автор: valentinikola 
Дата:   28-04-09 23:34

Хей приятели, какво мислите за подреждането на цветя? Има ли някой около вас, който да се интересува от това занимание
[smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: mira84 
Дата:   29-04-09 20:05

mai ne e tuka mqstoto na tozi vapros no znae li nqkoi kak se pravi dekupaj{salfetnata texnika}
t.s s kakvo se zalepvat salfetkite,bqx 4ela 4e s c200 no nqkoi pi6at 4e s nego se nabirala salfetkata [smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: mimiko_6226 
Дата:   29-04-09 20:12

някъде в галерията имаше снимки Мире сама си ги е правила доколкото разбрах намери ги и питай нея[smilie11]
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: diadini 
Дата:   29-04-09 20:21

Мире, салфетките се лепят със С 200 върху саксията, но трябва да е от един пласт. После се лакира с лак за дърво.Малко се набръчкват, но не е голям проблем, след като се лакират почти не се забелязва.
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: КалиД 
Дата:   29-04-09 22:21

Икебаната е изкуство за подреждане на цветя,което се учи дълго и с практика.Мен ме вълнува,защото от няколко месеца правя букети в цветарски магазин.[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: valentinikola 
Дата:   30-04-09 09:27

Четох някъде че към японското посолство има някакви курсове - имаше и мейл опитах да се свържа, но се оказа невалиден. Верно че японците го смятат за висше изкуство но аз си мисля, че българките носят в сърцата си усета към красивото и подреждането на цветя
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: valentinikola 
Дата:   30-04-09 09:28

Пускам в галерията няколко мои виждания за подредбата на цветя - надявам се да ви хареса
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: adjaliiska 
Дата:   30-04-09 09:58

Преди доста години се интересувах(от икебана),дори книжка си бях купила.Аматьорските ми опити мисля бяха горе-долу сполучливи.Тези дни мога да я потърся(книжката)и ако те интересува нещо да ти пиша[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: valentinikola 
Дата:   30-04-09 11:48

Аз съм библиотекар по професия и имам достъп до всякаква информация защото по щастлива случайност работя в голяма библиотека, но благодаря за отзивчивостта
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: valentinikola 
Дата:   30-04-09 20:31

много ми се иска да знам дали има хора, които се сещат за българска дума с която да заменя названието икебана
Отговори на това съобщение
 Re: икебана
Автор: КалиД 
Дата:   30-04-09 21:28

освен аранжиране или украса,друго не се сещам[smilie11] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook